Чүй облусунун, Москва районунун, Александровка айылдык кеңешине депутаттыкка талапкерлердин тизмеси (мөөнөтүнөн мурда шайлоо, 2018-жылдын 28-январы)

Александровка айылдык кеңеши

№1 Александровка шайлоо округу (6 мандат)

  1. Асанбаев Муслим Кенжебеков     
  2. Асанбаев Эдил Назаркулович       
  3. Белосан Мухамед Дидизович       
  4. Вусанза Юшиза Арсмаевич          
  5. Джеджеза Идрис Сализович         
  6. Исмаев Паншер Леджебович        
  7. Кайназаров Талант Шайрдинович
  8. Койчуманов Сталбек Урушбекович         
  9. Курманалиев Эламан Уланович   
  10. Лумаза Мухамед Арзиевич
  11. Магеза Давур  Ягубеевич  
  12. Мамазов Юсуп Исмаилович         
  13. Маров Рахим Якубович     
  14. Мейшанло Джумаш Мухамеевич 
  15. Мусаев Мухамед Юсупович         
  16. Мусаев Шарип Сулейманович      
  17. Нуров Абдуазиз Сулейманович   
  18. Салихар Умар Ибрагимович         
  19. Сарди Шабане Хиязович   
  20. Тайлаков Камчибек Орозович      
  21. Хасанза Джумаза Бератьевич        
  22. Хихиза Маджит Керимович          
  23. Шамуза Рашид Мухамеевич         
  24. Шарипов Абдулла Рахимович      
  25. Шарипов Ибрагим Шабанеевич   
  26. Юнуза Рахим Ливазович   
  27. Ягузов  Рахим  Ягубеевич 

№2 Александровка шайлоо округу (4мандат)

  1. Арбуду Исмаил Гащимович
  2. Арбуду Юбур Керимович
  3. Багиев Ахмед  Шализович
  4. Бубуза Джумаза Шализович
  5. Бышанло Шарип Ягузович
  6. Вонхун Ахмет Джамалиевич
  7. Давузов Махмут Юнурович
  8. Давузов Рахат Ибрагимович
  9. Давузов  Тимур Юнурович
  10. Джеджеза Мухамед  Сализович
  11. Джонвуза Идрис Сульманеевич
  12. Джуми Рамазан Багиевич
  13. Лемзар Керим Шарипович
  14. Лумаза Арли Юсузович
  15. Люширахун Исхар Мусарович
  16. Ляляза Абубэкер Завазович
  17. Магеза Мухамед Месырович
  18. Магуев Рашид Насырович
  19. Май Сульмане Харуевич
  20. Малову Мухамед Исхарович
  21. Малода Ибрагим Бекезович
  22. Марсу Ахмед Сульманович
  23. Салихар Мухаме Мамазович
  24. Фуфуза Эдир Сализович

№3 Александровка шайлоо округу (5 мандат)

  1. Арса Сульмане Цунвазович
  2. Бубуза Хамид Джумазович
  3. Давуза Исмар Керимович
  4. Давуза Харсан Юнузович
  5. Кубеза Мухамед Сульманеевич
  6. Кубезов Юсуп Абдулаевич
  7. Лювшиза Рашид Рамзаевич
  8. Магеза Харсан Абдунлаевич
  9. Мади Харбе Харсанович
  10. Маян Исмаза Мумузович
  11. Муваза Мухаме Юнурович
  12. Муваза Сульманы Хусевич
  13. Мухаметов Абдумалик Исманеевич
  14. Салиров Равиль Исмаилович
  15. Сусуза  Арли Вундизович
  16. Туншансин Рамазан Абдурахманович
  17. Туншансин Юсуп Гащимович
  18. Хахаза  Рашид Ливазович
  19. Хиязов Джумаза Лалазович
  20. Хиязов  Шарип Шамузович
  21. Чишиза Равиль Керимович
  22. Шар Рашид Ливазович
  23. Шарипов Джалиль Шарипович
  24. Шысыр Абдыкерим   Юсузович
  25. Юнуза  Рашид  Исхарович
  26. Юнуза  Харсан Дувазович
  27. Юсуза Рустам Арзиевич
  28. Яндавуров Абдукерим Юсупович
  29. Яяза Хусе Шабазович

№4 Александровка шайлоо округу (2 мандат)

  1. Вундизов Ахмед Юсузович
  2. Джангазиева  Нурзада Джумабековна
  3. Казыбаев Эркинбек Кайдылдаевич
  4. Мырзабеков Улан Болотбекович
  5. Хахаза Равиль Исмазович
  6. Шабаев Эрлан Калыбекович
  7. Шамуза Арли Мухамеевич

     №5 Александровка шайлоо округу (4 мандат)

  1. Анбазов Гадиза Ибрагимович
  2. Арса Абдурахим Сульманеевич
  3. Давуза Исмар Шализович
  4. Давуза Шамиль Шабанеевич
  5. Есезова Халима Лемзазовна
  6. Исхаков Хамиз Ибрагимович
  7. Лицун Эдир Давурович
  8. Макуев Ибрагим Вундизович
  9. Марсу Исмар Бекезович
  10. Марсу Хамид Абдуллаевич
  11. Реджебов Арзи Арбудуевич
  12. Сализа Рашид Харбуевич
  13. Хиязов Джумаш Рахимович
  14. Хиязов Шамиль Исмарович
  15. Ягузов Шамиль Исхарович
  16. Яншанло Шарип Мухамеджанович
  17. Яяза Сумаза Манеевич