ЖӨБОнун башчыларын шайлоонун графиги

20 ноября 2020

ЖӨБОнун башчыларын шайлоонун графиги

Жергиликтүү өз алдынча башкаруу органынын

Шайлоону өткөрүү убактысы

Талапкерлердин документтерин кабыл алуу мөөнөтү

Талапкерлердин

каттоо мөөнөтү

2020-жылдын 24-ноябры

Нарын облусу

Кайра шайлоо

Нарын району

1

Учкун айыл өкмөтү

саат 9:00дөн 12:00 чейин

саат 18:00гө чейин

16.11.2020-ж

саат 18:00гө чейин 19.11.2020-ж.

2020-жылдын 25-ноябры

Нарын облусу

Нарын району

2

Эмгекчил айыл өкмөтү

саат 9:00дөн 12:00 чейин

саат 18:00гө чейин

17.11.2020-ж.

саат 18:00гө чейин 20.11.2020-ж.

2020-жылдын 25-ноябры

Ысык-Көл облусу

Тоң району

3

Күн-Чыгыш айыл өкмөтү

саат 9:00дөн 12:00 чейин

саат 18:00гө чейин

04.11.2020-ж.

саат 18:00гө чейин 07.11.2020-ж.

2020-жылдын 30-ноябры

Нарын облусу

Кочкор району

4

Кочкор айыл өкмөтү

саат 9:00дөн 12:00 чейин

саат 18:00гө чейин

22.11.2020-ж.

саат 18:00гө чейин 25.11.2020-ж.

Чүй облусу

Жайыл району

5

Кара-Балта шаары

саат 9:00дөн 12:00 чейин

саат 18:00гө чейин

22.11.2020-ж.

саат 18:00гө чейин 25.11.2020-ж.

2020-жылдын 2-декабры

Жалал-Абад облусу

Город Таш-Кумыр

6

Таш-Көмүр

шаары

саат 9:00дөн 12:00 чейин

саат 18:00гө чейин

24.11.2020-ж.

саат 18:00гө чейин 27.11.2020-ж.

Чүй облусу

Панфилов району

7

Вознесеновка айыл өкмөтү

саат 9:00дөн 12:00 чейин

саат 18:00гө чейин

24.11.2020-ж.

саат 18:00гө чейин 27.11.2020-ж.

Ысык-Көл облусу

Тоң району

8

Кажы-Сай айыл өкмөтү

саат 9:00дөн 12:00 чейин

саат 18:00гө чейин

24.11.2020-ж.

саат 18:00гө чейин 27.11.2020-ж.

2020-жылдын 3-декабры

Нарын облусу

Нарын району

9

Орток айыл өкмөтү

саат 9:00дөн 12:00 чейин

саат 18:00гө чейин

24.11.2020-ж.

саат 18:00гө чейин 27.11.2020-ж.

2020-жылдын 3-декабры

Жалал-Абад облусу

Кайра шайлоо

Жалал-Абад шаары

10

Жалал-Абад шаарынын мэриясы

саат 9:00дөн 12:00 чейин

саат 18:00гө чейин

25.11.2020-ж.

саат 18:00гө чейин 28.11.2020-ж.

Сузак району

11

Көк-Арт айыл өкмөтү

саат 9:00дөн 12:00 чейин

 

 

 

2020-жылдын 7-декабры

Ысык-Көл облусу

Ак-Суу району

12

Отрадное айыл өкмөтү

саат 9:00дөн 12:00 чейин

саат 18:00гө чейин

27.11.2020-ж.

саат 18:00гө чейин 30.11.2020-ж.

Ысык-Көл облусу

Жети-Өгүз району

13

Светло Поляна айыл өкмөтү

саат 9:00дөн 12:00 чейин

саат 18:00гө чейин

27.11.2020-ж.

саат 18:00гө чейин 30.11.2020-ж.

Ош облусу

Алай району

14

Гүлчө айыл өкмөтү

саат 9:00дөн 12:00 чейин

саат 18:00гө чейин

27.11.2020-ж.

саат 18:00гө чейин 30.11.2020-ж.

Ош облусу

Ноокат району

15

Кыргыз-Ата айыл өкмөтү

саат 9:00дөн 12:00 чейин

саат 18:00гө чейин

27.11.2020-ж.

саат 18:00гө чейин 30.11.2020-ж.